نام نویسنده: حسین ایزدی

امتیاز کاربر: 851

تاریخ عضویت: یکشنبه ۹ دی ۱۳۹۷

تعداد مطالب:330 پست

بازدید معمولی ازمطالب : 12581 نفر

سطح کاربری: کــاربر ویــژه

رتبه3 از 5

سطح فعالیت : نیـمه حرفه ای

چسبیدن حیوان به صورت دختر جوان

 • 0 نظر
 • رتبه1 از 5
 • دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
 • چسبیدن حیوان به صورت دختر جوان mohsenfalse رتبه بندی: 1 از 5

  دختر جوان چینی وقتی قصد خودنمایی داشت با اتفاقی ناخوشایند روبرو شد و حیوانی ترسناک و چندش آور روی صورتش چسبید.

  لحظه چسبیدن هشت پا به صورت دختر جوان

  دریاها محل زندگی تعداد بسیار زیادی از موجودات آبزی هستند که اینک در قرن 21 میلادی و پیشرفت چشمگیر تکنولوژی، هنوز بشر موفق به شناخت تمام این موجودات نشده است و باز هم گاها خبرهای متعددی از جانب رسانه های مختلف با مستندات متعدد منتشر می شود که خبرهایی حاکی از کشف گونه جدید از موجودات دریایی می دهد.


  با این حال اکثر موجودات دریایی سالانه در طی برنامه های فصلی و دقیق توسط صیادان دریاها، صید می شوند و نیاز بازار را از موجودات آبزی همچون ماهی ها، میگو و... برطرف می کنند. اما برخی از ماهی ها هستند که شاید در هر کشور طبخ نشوند و تنها در تعداد خاصی از کشورهای مختلف طبخ شوند.

  برای مثال می توان به هشت پا و... اشاره نمود که بیشتر در کشورهای اروپایی و برخی از کشورهای آسیا مورد استفاده قرار می گیرند. اما شاید شما نیز همانند انسان های دیگر از خوردن چنین غذای دریایی بیزار باشید و به هیچ وجه خوردن چنین غذایی را قبول نکنید و علت آن هم می توان به عدم تکراری شدن مزه آن در دهان اشاره کرد!

  از این رو روز گذشته زمانیکه یک دختر جوان چینی قصد چک و بررسی کردن هشت پا کوچکی در مقابل دوربین بود تا ویدیویی را تهیه کند و با دوستان خود در صفحات مجازی منتشر سازد. اما نتیجه این اقدام بسیار جالب و دیدنی نشد و هشت پا به صورت کامل به صورت این دختر جوان چسبید و در نهایت منجر به آسیب رساندن و جراحت صورت وی گشت.

  سرگرمی | | بازدید | :mohsenfalse

  ارسال دیدگاه برای پست : چسبیدن حیوان به صورت دختر جوان

  به نظر تان در اس فایل چه مطالبی درج شود؟

  لطفا اتصال به اینترنت را چک نمائید